W co zapakować prezent – nie tylko w Walentynki

akowania dla przemysłu - jak zamawiać opakowania z tektury
Wycena pudła z tektury? Jakie parametry musisz podać, aby była szybsza?
30 stycznia 2020
Tektura lita - czym się wyróżnia
Tektura lita – czym się wyróżnia
28 lutego 2020
Pokaż wszystkie

W co zapakować prezent – nie tylko w Walentynki

Prezent na drewnianej podłodze - W co zapakować prezent - nie tylko w Walentynki

Walentynki to jeden z tych dni w roku, kiedy możesz dać komuś prezent. Warto przy tej okazji zastanowić się, w co zapakować prezent dla bliskiej ci osoby. Być może, masz sprawdzone sposoby na to, jak sprawić, by całość wywołała zachwyt i wzruszenie. Mimo to, na pewno przyda ci się kilka nowych pomysłów, które wykorzystasz przy najbliższej okazji.

W co zapakować prezent

Jak na pewno wiesz, prezent to nie wszystko. Ważne jest też opakowanie, które odpowiada za pierwsze wrażenie, tworzy atmosferę tajemniczości i pozwala uzyskać efekt zaskoczenia. Oto nietypowe, ale warte uwagi pomysły na wyjątkowe opakowania prezentowe.

Prezent zapakowany w mapę

Czy wiesz, dokąd najchętniej pojechałaby osoba, które chcesz dać prezent? Jeśli nie, dowiedz się tego i zaskocz ją. Kup najładniejszą mapę tego miejsca i użyj jej jako opakowanie. Dobrym pomysłem będzie również kod rabatowy z biura podróży, na wycieczkę w dowolnie wybranym terminie. Jeśli w mapę zapakujesz coś, co kojarzyć się będzie z w wymarzonym kierunkiem podróży, prezent na pewno zyska miano wyjątkowego.

Strony z katalogu sklepu

Bywa, że na prezent urodzinowy, zrzuca się kilka osób. Można wtedy kupić coś lepszego, o większej wartości lub pozwolić solenizantowi, samemu wybrać to, czego akurat potrzebuje. Jednym z takim pomysłów, może być karta podarunkowa do sklepu. Jeśli na przykład, twój znajomy urządza właśnie dom, może to być sklep z wyposażeniem, gadżetami, sprzętami kuchennymi, czy też łazienkowymi. Wybierz sklep, który ma w swojej ofercie karty prezentowe i nie zapomnij wziąć katalogu. To on bowiem posłuży za opakowanie karty, którą można włożyć do pudełka z tektury, w towarzystwie jakieś drobiazgu.

Oklejone zdjęciami pudełko z tektury

To opakowanie, wymagać będzie trochę pracy, ale czego nie robi się dla bliskiej osoby? Wybierz trwałe i dobrej jakości pudełko z tektury i oklej je zdjęciami, na których utrwaliłeś wspólnie spędzone chwile. W ten sposób, podarujesz nie jeden, a dwa prezenty, bo możesz być pewien, że opakowanie nie wyląduje w koszu na śmieci. Być może, bliska ci osoba, wykorzysta je do przechowywania innych drobiazgów, które przypominać jej będą najlepsze chwile w życiu. Dzięki tobie, wystarczy, że spojrzy na oklejone zdjęciami pudełko, a wspomnienia ożyją i rozbudzą pragnienie przeżycia kolejnych, jeszcze bardziej szalonych i wartych zapamiętania.

To tylko kilka z pomysłów, ale jeśli do tej pory nie wiedziałeś, w co zapakować prezent, teraz nie powinieneś mieć z tym, najmniejszego problemu.