Opakowania do zadań specjalnych

opakowanie eko
Etisoft Packaging system docenia ciekawe pomysły
23 marca 2020
opakowania wielokrotnego użytku
Rewolucja opakowań – polscy producenci wobec zmian
1 kwietnia 2020
Pokaż wszystkie

Opakowania do zadań specjalnych

opakowania specjalne

Etisoft Packaging System działając od wielu lat w branży opakowaniowej posiada ogromne doświadczenie w zakresie realizacji trudnych, niestandardowych projektów. Wdrożone rozwiązania z powodzeniem funkcjonują przez dekady, w 100% realizując swoje zadania.

Szeroki wachlarz oferowanych produktów

Wyspecjalizowana kadra doskonale potrafi przeprowadzić audyt optymalizacyjny, aby dział projektowy mógł zaproponować rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb odbiorcy. Jednocześnie znając realia produkcyjne, możliwości oraz orientując się w bieżących trendach wśród producentów tektury falistej, możemy zaproponować opakowanie, które będzie zawsze dostępne.

Stała współpraca z jednostkami naukowymi i badawczymi daje gwarancję bezpieczeństwa wdrażanych opakowań. A szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych pozwala na tworzenie zarówno niewielkich jak i gigantycznych konstrukcji.

Opakowania wielkogabarytowe dla wymagających branż: AGD, elektronika, automotive

Producenci wielu dóbr mają specyficzne wymagania w zakresie sposobu pakowania. Za przykład mogą posłużyć branże: automotive, dużego AGD czy maszyn przemysłowych. Towar w tych branżach, który należy zapakować ma duże gabaryty oraz ciężar.Aby zapakować tego typu wyroby dobrze skorzystać z oferty na opakowania wielkogabarytowe.

Często jest nieustawny, ma ostre krawędzie, liczne wypusty oraz elementy, które należy dodatkowo zabezpieczyć przed zarysowaniem. Wykonanie projektu oraz prototypu musi uwzględniać tak liczne aspekty. Dodatkowo – z powodzeniem dotrzeć w idealnym stanie do miejsca docelowego, które jest często odległe. A przebyty transport- drogą morską, lądową czy powietrzną nie może mieć wpływu na uszkodzenie transportowanych towarów.

Tektura jako wypełniacz opakowań

Opakowanie ma je skutecznie chronić. Aby tak się stało, często integralną częścią opakowania są różne dodatkowe elementy, stabilizujące i chroniące produkt w środku. Jako producent wyrobów z tektury falistej możemy zagwarantować stabilność elementów wykonanych z tego surowca.

Jest to również dobra alternatywa dla styropianu, w przypadku którego koszty form kształtek są wielokrotną wartością kosztów wykrojnika. Ma to niezwykle ważne znaczenie zwłaszcza w przypadku krótkich serii czy niskich nakładów produkcyjnych. Ponadto często w celu uzyskania pożądanych rezultatów stosuje się mix różnego typu materiałów. Posiadana wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz liczne certyfikaty na różnego typu opakowania, nadawane przez jednostki badawcze świadczą o projektach i wdrożonych realizacjach idealnie spełniających swoje funkcje.