Statuetka Fashion Women dla Etisoft Packaging System

opakowanie na prezent
Wspomnienie minionych świąt – opakowania na prezent
10 marca 2020
opakowanie eko
Etisoft Packaging system docenia ciekawe pomysły
23 marca 2020
Pokaż wszystkie

Statuetka Fashion Women dla Etisoft Packaging System

top_fashion_2020

Gliwicka Arena była gospodarzem cyklicznego wydarzenia, które odbywa się na Śląsku – Fashionmania. Rosnąca frekwencja oraz wzrastające zainteresowanie pozwoliły na zmianę dotychczasowego formatu tej imprezy. Na scenę wkroczyły zarówno niecodzienne, prestiżowe kolekcje cenionych projektantów, jak i „perełki” – modowe odkrycia rodzimego rynku.

Po raz pierwszy na tak dużą skalę miał okazję w jednym miejscu spotkać się modowy i artystyczny świat – show biznesu z przedstawicielami różnych obszarów działalności gospodarczych. W dużej mierze promujących rodzime inicjatywy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

To wydarzenie zapoczątkowało również nową tradycję, która z pewnością wpisze się na stałe w scenariusz programu. Mianowicie organizatorzy postanowili wyróżnić kobiety. Kobiety, które nie tylko są aktywne zawodowo, wspierają ciekawe inicjatywy. Ale przede wszystkim te , które są otwarte na nowatorskie działania, kierują się w życiu pasją i zaangażowaniem, śledzą i doceniają współczesne trendy. To kobiety,  z którymi można współpracować w długofalowej perspektywie czasowej. Wyróżnieniem jest statuetka zaprojektowana i wykonana przez osoby niepełnosprawne – podopiecznych rodzimej fundacji. Sama jej forma oddaje przesłanie jakie niesie.
Niezmiernie cieszymy się, że wśród laureatów znalazła się osoba z którą współpracujemy na co dzień. Tym samym Etisoft Packaging System może cieszyć się kolejną, nietuzinkową nagrodą. Pani Beato – gratulujemy.